Quilting Machine

Prešívací stroj je textilný stroj na šitie vzoru linky na povrchu matraca, posteľného krytu, prikrývky alebo podobne. Prešívací stroj na šitie šnurovaných prikrývok je možné rozdeliť na dva typy, rovný vyvrtávač a počítačový prešívací stroj podľa počtu stehov a vzoru šitia. Priama vyvrtávačka je zvyčajne 7-kolíková, 9-kolíková a 11-kolíková. Šijací stroj môže iba šiť priamku. Počítačový prešívací stroj používa počítačové vizuálne rozhranie na ovládanie pohybu stroja na realizáciu šitia vzoru.

HC2500

Počítačový prešívací stroj

Pod neustálym výskumom a prieskumom, s úsilím vedeckých výskumných pracovníkov, sa nakoniec vyvinul počítačový stroj určený na quiltovanie riadený počítačom. Jej narodenie rieši neprekonateľný problém bežných strojov na quilting. V porovnaní s tradičným mechanickým prešívaním stroja stroj na prešívanie počítača prekonal svoju funkciu jednoduchého nakreslenia polo koordinovanej jednoduchého vzoru. Pod kontrolou precízneho počítačového systému dokáže počítačový prešívací stroj dokonale zvládnuť všetky druhy zložitých vzorov zostavených na celom súradnicovom systéme. Pokiaľ ide o rýchlosť výroby, mechanickú výkonnosť, hluk a iné ukazovatele, predchádzajúce mechanické stroje nepostačujú. ,

3200-3

Funkcia a charakteristiky

1. Funkcia nastavenia tenkosti: Na nastavenie rôznych hrúbok môžete nastaviť hĺbku prešívania podľa príslušných pokynov.

2. Funkcia ukladania vzorov: Disk počítačového kotúče môže ukladať vzorky dlhší čas a užívatelia si môžu podľa potreby vybrať pridaný vzor. Operácia je jednoduchá, pohodlná a rýchla.

3. Nastavte funkciu kroku riadku: spoľahlivosť je silná, riadkové kroky sú vyrovnané a vzor nie je ľahké deformovať.

4. Funkcia háku: môže účinne zabrániť odpojeniu.

5. Funkcia rozpoznania drôtu: Po odpojení drôtu sa systém automaticky zastaví.

6. Miera využitia pôdy: Počítačový prešívací stroj má malú plochu, ale veľkosť prešívania je veľká.

7. Funkcia zobrazenia informácií: Na displeji sa zobrazuje zobrazenie rýchlosti vretena, faktora parkovania, štatistiky výstupu a zostávajúcej pamäte.

8. Bezpečnostné zariadenia: Abnormality, ako sú počítače, motory a počítače, sa automaticky zastavia a obrazovka zobrazí chyby.

9. Funkcia vystuženia švov: Po zapnutí funkcie vystuženia prešívaním prešívačka automaticky vytiahne ihlu v určitom bode.

10. Funkcia vypnutia napájania: Keď je napájanie vypnuté alebo je vypnuté napájanie počas prevádzky alebo keď je problém s kávovacím strojom (ihlou alebo závitom), keď sa zariadenie musí zastaviť, počítač prešívaný stroj môže automaticky a rýchlo sledovať vzor pohybu kvetu. Trasa je rýchlo dopredu alebo dozadu. A keď budete musieť pokračovať v prešívaní, môžete automaticky alebo manuálne sa vrátiť k quiltingu počas prestávky a pokračovať v prešívaní.

11. Funkcia vzoru: vzor je zväčšený alebo zmenšený o 50% -200% horizontálne a vertikálne jednostranne a jednotka je automaticky opravená o 1%. Počas prevádzky, keď je linka zlomená kvôli odpojeniu alebo bez spodného riadku, môže byť zadaná automaticky alebo ručne. Ihla sa vracia v smere stehu, aby vytvorila šev.