Prešívanie obchodné príležitosti

Čína je najatraktívnejšie svet prešívané textilné výroby a spotreby trhu, má niektoré zo svetovo najmocnejší prešívanie textilné príležitosti.

Číne, ktoré vytvárajú stredne- a dlhodobé stratégie na zlepšenie úrovne otvorenej ekonomike, vytvoriť nové príležitosti pre priemyselné inováciou textilného priemyslu

Vzhľadom k tomu, že Čína sa stala WTO, medzinárodné pokrytie dvojstranné alebo regionálne voľného obchodu sa rozširuje a Číny obchodu prebytok a veľké Devízové rezervy, ktoré sú priaznivé pre textilný priemysel Číny rozšíriť zavedením medzinárodné moderné vybavenie, moderné technológie, vynikajúci talent, prilákať nové vyspelé výrobné podniky a výskumné a vývojové inštitúcie, urýchliť odvetvím zlepšiť schopnosť priemyselných inovácií je veľký význam. 6 rokov v novom storočí, Čína textilné vybavenie výrobné odvetvie dosiahlo značný pokrok a rozvoj, vrátane zahraničných a Hong Kong, Macao a kapitálu sa účtujú 38.05%, predaj 31.34%, vývoz dodávky hodnota 64,3%. Rozšírené zahraničné spracovateľské podniky v Číne viedli k závodu pokroku a pokroku v domácom OEM, realizovať win-win situácia.


Okrem toho z dôvodu globalizácie, internacionalizácie trhu Číny, čínsky trh je najatraktívnejším trhom na svete, takmer všetky veľké mená vo svete sú v Číne. Medzitým domáci trh je najväčší priemysel textilný priemysel Číny, 2000 podnikov nad určenej veľkosti podielu domáceho predaja produkcie je 67%, 77% teraz.