Matrace stroj Matrace Quilting stroj nepretržite úsilie a výkon!

Matrace stroj Matrace quilting profesionálne zaoberajúci sa domáce a zahraničné dobre - známe šijacie zariadenia a súvisiacich náhradných dielov veľkoobchodné a maloobchodné, obchodné zástupcovia servisnej spoločnosti. Matrac quilting agent agentov sú japonské ťažké stroje, Morimoto, Yamato, KM, Spojené štáty Eastman, Gerber, Jiangsu Bailian, Shenzhen deväťdesiat deväť, Taizhou Shengtian, snooker, Nambang a ďalších známych značiek doma iv zahraničí veľkoobchodné Maloobchodné všetky druhy Dovezených a domácich náhradných dielov šijacieho zariadenia a poskytovať zákazníkom služby v oblasti vývoja šablón a výrobných služieb, ako aj poskytovanie automatického prenájmu a spracovania šablónových strojov. Spoločnosť Hangzhou Haicheng Odevné vybavenie Co, Ltd sa zaoberá v oblasti takmer 30 rokov, pre domáce šijacieho priemyslu, jeden z najväčších dodávateľov, ale aj naša najsilnejšia podpora. Naša spoločnosť sa zaoberá výcvikom, poradenstvom, predajom, inštaláciou, popredajnou údržbou, servisom v jednom, pre oblečenie, batožinu, autosedačky, obuv a iné oblasti výrobných podnikov, s vynikajúcim obchodným tímom pre továrenské poradenstvo a efektívne a bezplatne -sales služby, vyhral väčšina nových a starých zákazníkov súhlasí.

Matrac stroj V oblasti šijacieho zariadenia, rýchly nárast ročných tržieb viac ako 50 miliónov. V procese vývoja, inovácie, tvrdých služieb, pomáha zákazníkom modernizovať automatizačné zariadenia pre ne zlepšovať kvalitu, zvyšovať efektivitu, šetriť náklady a znižovať závislosť od kvalifikovaných pracovníkov tak, aby zákazníci na východoázijskom trhu súťaže vyhrali Späť výhodu. Naša spoločnosť udržiava "prvé miesto na trhu, zákazník najskôr, služba najprv" podnikateľské nápady na vytvorenie vzťahov so zákazníkmi, úspechy zákazníckeho podnikania.

Matrace stroj 2015 vyhral "Anhui Šijacie stroje Združenie," vyhlásil "provincia Anhui, šijacie stroje vynikajúci predajca" titul. Veríme, že prostredníctvom nášho nepretržitého úsilia a sledovania určitých zákazníkov budeme schopní dosiahnuť výhodnú situáciu pre lepšie zajtrajšie!

Linyi County Dongcheng Hongyun Stroje je profesionálna výroba a predaj bavlny podnikov, hlavnými produktmi sú: elektrické ovládanie nastaviť šírku drôtu ťahanie stroj, ručne nastaviť šírku drôtu ťahanie stroj, jednoduchý valček nastaviteľný široký kvet stroj, Double Valček nastaviteľný široký stroj kvetín, česanie celého stroja, inteligentné stroje bomby, bez hnetacieho stroja, široký stroj na obnovu prietoku vzduchu, štyri Luo La plátno hlava otvorený stroj, matrac quilting stroj štyri valček dve role valček tkaniny Okrem toho som rastlín výroby Z elektronického ovládania nastaviteľný výkres stroj a nastaviteľná šírka kvetinového stroja, široko absorbovať výhody rôznych modelov, vysoký stupeň automatizácie, bavlna Jednotná formácia, jednoduchá prevádzka, chválená väčšinou užívateľov.

Matrac stroj Dodržiavať kvalitu a vývoj k dôveryhodnosti prežitia, v roku 2000 registrovaná ochranná známka "Hongyun"; V roku 2002 prešiel certifikáciou systému kvality ISO9001 v roku 2004 z bavlny výroba licencie a vyhral "vedecké a technologické podniky v provincii Shanxi" "provincia Shanxi, kvalita demonštračných podnikov riadenia úverov", "Yuncheng Shou zmluvy re-úverové podniky" A ďalšie slávny titul, v roku 2008, 3.15 činnosti spokojnosti zákazníkov pri výbere "kvality, povesť, služby spokojnosti zákazníka jednotky záväzku."

Matrace stroj Na dosiahnutie "sto rokov Hongyun" vznešené ciele, a neustále zdokonaľovať mechanizmus, posilnenie vývoja, snaha o dokonalosť, matrac quilting stroj v rokoch výroby a riadiaci proces, vytvorenie jedinečného riadenia výroby A unikátny marketingový systém pre perfektný systém kvality, zlepšenie pre-predaj, predaj, popredajný servis na výrobok, zákazník je zodpovedný.

Matrac quilting stroj srdečne víta všetky sektory podnikania doma iv zahraničí, spojiť ruky pri vytváraní nových slávy!