Francúzsko textilné stroje zamerané na indický trh

Francúzsko textilné strojárstvo obstarávať expanzia európskeho trhu, ročný obrat 1,3 miliardy dolárov. Však, v dôsledku hospodárskej krízy, ako je Čína, India a Turecko a ďalších rozvíjajúcich sa krajín sa Francúzsko stroje na trhu.

Francúzska textilné stroje výrobcovia historických prispeli k rozvoj textilného priemyslu, bavlna pradiarenského priemyslu, skrútené, a textúrou priadze strojov, jacquard a Dobby stroje, tepelná úprava stroje, dodávky netkané tkaniny na nové sektory textilného priemyslu spracovania a recyklácia textilných materiálov. Francúzska textilných strojov priemyslu v oblasti vývozu zaradil šiesty na svete.

Francúzsko textilné stroje výrobcovia Association (UCMTF) prezident bulunuo·amulina povedal: "za dlhú dobu sme kolaps krajiny odev a textil trhu. Nedávno európsky trh aj stalo. Tieto trhy sa obrátil do Číny a Indie a ďalších krajín. Napriek Čína nedávne nedostatok ráznosť, ale to vyzerá lepšie. A miestne investičné stimuly od vlády, India trh sa stal veľmi aktívny. "Ako predaj stúpla na úroveň pred hospodárskou krízou, Francúzska textilných strojov priemysel vyzerá sľubne.