Rozvoj Trend textilné stroje zariadenia

Textilné stroje nadácie v posledných rokoch sa zúčastňujú medzinárodného odevného mesto skladaného kameňa okolité textilné stroje výrobcovia sú sústredené v priemyselnom parku, haimen, 10 alebo tak, Nantong Tong strojov je vo vnútri a mimo provincie slávny prešívanie multi-ihla stroj výroby a distribúcie podnikania. Rudong, osobitná administratívna oblasť, tam sú niektoré prešívanie výrobných podnikov. Nachádza veľký ostrov ceste domáce textilné stroje výrobcovia, rozhovor s novinármi, jeho slová môžu byť jednostranný, ale odzrkadľuje aj niektoré domáce textilný trhové podmienky.

Vďaka domácemu výrobnému odvetviu klímy v technológii výroby, mnohé podobné kvality výrobkov textilných strojov, technologických inovácií rýchlosť, predajné nástroje a jediné, pasívny predaj, dvere sú zvyčajne kupujúci objednávky alebo nákup. Kupujúci nákup najcennejšie značky. Či je nový alebo starý Zákazníci, oba majú vysokú vernosť, akonáhle presvedčený o značku, ste sa zaviazali k nákupu.

V kontexte priemyselnej inovácie produktu štruktúra úprava a vybavenie rekonštrukcie je nevyhnutný výber textilných podnikoch; mnoho zvýšenia nákladov na strane druhej núti podniky vybrať energeticky účinné výrobky. Preto zvýšenie technického obsahu výrobkov a produktivity je základné textilné stroje priemyselný rozvoj a trendy.