Počítačové prešívanie stroj inteligencia rozvoj Číny ciest

Prešívanie strojového technologického vývoja v Číne a skúsenosti získané počas medzinárodný strojársky, ale počítačový prešívanie stroj trhu je s vývojom textilných priemysel naďalej rozširovať.

Skutočné v Číne, prešívanie šijací stroj počítač prešívanie šijací stroj produkty skutočný trh tiež len v blízkosti viac ako 10 rokov na tvarovanie, výrobky tejto triedy tiež patrí mladý štát, počítač quilting šitie dôverné prejsť ceste tiež je dlhá, bude budúcnosť smer vývoja a medzinárodné normy inteligentný Road, počítač prešívanie šijací stroj by mal dosiahnuť jednorazový dokončené otvorený bavlna , a poslal tkaniny a výplne a dostali stranu a stranu CD, proces súpravy linky a operácia by s vizuálne, ľudskejší a inteligentný.

A počítačové prešívanie stroje a počítačovej vyšívacie stroje sa spájať aj s diaľkovým ovládaním výrobného procesu, teda realizáciu prešívanie dizajn priemyselnej automatizácie, inteligentný informačný manažment a procesu kontroly. Inteligentné rozvoj počítačovej prešívanie stroj, Čína je všeobecný smer cesty.