Nejaké vedomosti o počítačovej prešívanie stroj

Počítačové prešívanie stroj sa používa na šitie matrace, prikrývky na matrace, prikrývky a ostatné lineárny vzor na textilné stroje. Je to podobné ako zásady šijacie stroje (šijací stroj textil pohybu, stacionárne stroje. Prešívanie cvičenie stroj: statické stroj pohyb textil).

Prešívanie stroj vykladať doslovne byť prešívanie stroje, teda "prešívanie". Vysvetlení CI, prešívanie je dlhé ihly šitie alebo laminované Textilné tkaniny, na druhej strane stanovuje. Pôvodne je prešitý ručne. Po vynález šijacieho stroja, ľudia začali študovať prešívanie stroj. Okolo roku 1991, Čína zaviedla prvý stroj prešívanie. To bolo v tej dobe, Čína začala mať vlastné prikrývku. Ale do tej doby, ľudia vedeli, málo o prikrývku, takže väčšina z deka vyváža.

Vznik počítačových prešívanie stroj:

Za neustáleho výskumu u úsiliu vedcov, nakoniec vyvinula počítač-kontrolovaný "prešívanie stroj". Vyriešil narodenia prešívanie neprekonateľné problémy. Počítačové prešívanie stroja v porovnaní s tradičný mechanický šijací stroj, zlomil jeho kravatu pol koordinovať funkcia jednoduché vzor. Presné počítačových systémov pod kontrolou prešívanie funkcia dokonale celý súradnicový systém vyvinutý celý rad zložitých vzorov, rýchlosť produkcie, mechanické vlastnosti, hluku a ďalších ukazovateľov sú mechanické stroje v minulosti nepodarilo dosiahnuť zhodu.