Flexibilné automatizácie a zariadenia na spracovanie

Ako produkt stáva čoraz viac diverzifikovať, náhradné rýchlejšie, skracovanie životného cyklu výrobku, mnoho druhov (najmä malé) hromadnej výrobe je už tradičné výrobné spôsoby výroby. Preto automatizované spracovanie zariadenia flexibilné povstania. Flexibilné rôznych flexibilných prejavujú objektov, ktoré možno v určitom rozsahu spracovania náhradné diely v inej časti spracovanie funkcie. Flexibilné automatizovaného spracovania je riadený softvér/programovanie obrábacích prepracovania, nahradiť s ostatnými časťami jednoduchou zmenou príslušných softvér/programovania a trochu pu (niekedy dokonca ani potrebné nahradiť svietidlá). Všeobecne nie je potrebné pre obrábacie stroje, zariadenie na manuálne nastavenie, možno dosiahnuť v inej časti spracovanie, masová výroba, alebo ako zmeniť viaceré časti produkcie, ktorý výrazne skráti viacero výrobných zariadení úpravy a výroby čas na prípravu.

Pre automatizované spracovanie stredných a malosériovej výroby, s niektorými z týchto funkcií.

(1) automaticky transformovať spracovanie funkcie, Zariadenia na automatické spracovanie môžete nastaviť jeden alebo viacero počítačov alebo programovateľný regulátor pre systém kontroly a riadenia výroby, systém môže byť vybavený rôznych produktov podľa ich potrieb, pohodlne a rýchlo funkcia automatického zmena vybavenia pracovného programu, znížiť zaťaženie nastavenia systému.

(2) funkcia Automatické spracovanie viacerých výrobkov alebo ich častí, nastavenie obrobku počas obrábania systému a sprievodné svorka dopravného systému, ako aj systému spracovania značné univerzálnosť a vysoký stupeň automatizácie, aby celý systém skupinovej technológie automaticky na základe viacerých výrobku alebo skupiny časti spracovanie funkcií.