Tipy na opravy a údržbu počítačových prešívanie stroj

Počítačové prešívanie stroj s predlžuje čas používania, často náchylný na rôzne problémy. Preto sme mali venovať pozornosť na primeranej údržby počítačovej prešívanie stroj, udržiavať dobré pracovné prostredie.

Počítačové prešívanie stroj pracovné prostredie, vrátane fyzických a elektrických prostredia dvoma spôsobmi. Bývalý odkazuje na teplote, vlhkosti, prachu znečistenia a vibráciám, nárazom, posledne uvedené odkazuje na statickú elektrinu, napájania čiary hluk a rušenie rádiových frekvencií. Predisponovaných environmentálne faktory môžu spôsobiť, že systém pracovať chaoticky.

1, počítačové prešívanie stroj teplôt a vlhkosti: počítač požiadavky na teplotu a vlhkosť nie je vysoká, tak dlho, ako používatelia pocit, pohodlné prostredie, počítače môžu ubytovať.

Teplota je príliš nízka, možno niektoré časti nepracujú správne, to nie je počítač zlyhanie teplota príliš vysoká, počítačové chladiacich poruchu komponentu ťažkosti spôsobené prehriatím;

Relatívna vlhkosť vzduchu sa pohybuje, vzhľadom na svoju polohu, príliš suchý vzduch spôsobí statickej elektriny nahromadenie, poškodenie integrované obvody, zlé pre obe človeka a stroja. Príliš vlhký vzduch, aby počítačových čipov vnútri oxidácie spôsobené koróziou, následok nedostatočný kontakt alebo skratu.

2, vetranie: počítač má určité požiadavky na počítači najlepšie dobré vetranie, vetranie a Shun k chladiču.

3, prachotesný: motor prostredia v miestnosti je hlavným faktorom, ktorý zabezpečí pracovné stroje správne, musí existovať nejaký prach zariadenia, ako sú čistiace zariadenia, papuče a Cap krytie.