Počítačové prešívanie stroj pád problém, ako to opraviť

1, starostlivo skontrolovať pásy majú počítačové prešívanie stroj voľné sklzu, ak je takáto otázka by musel upraviť včas.

2 kontrola počítačovej prešívanie stroj hlavy motora spojka trenie lamiel nie je vážne, kontrola spojka je normálne, spojka cesty nie sú v normálnom rozmedzí, upraviť, ak výmena reset pružiny a úprava cesty tanier spojky trenie.

3, preskúma počítačovej prešívanie stroj je prach a mŕtvy center. Odstránenie pásu, horné a Dolné načasovanie kolieskom, skontrolujte, či hlavy a spodná časť otáčanie snímok resp., nie sú tam žiadne hluché miesta. Stroj mal byť mŕtvy, starostlivo identifikovať na mieste mŕtvy, a potom vylúčiť. Zameranie odhlásenie pohybujúce sa diely pre deformácie, skrutky stratiť posun alebo výkon a nie je špina, cudzích telies a nedostatok ropy spôsobiť oneskorenie pohyb. Keď deformácie náhradné diely, upraviť pozíciu na voľné časti a cudzie objekty by odstrániť umytím a potom Namažte. Osobitnú pozornosť skontrolujte hák stojan železničnej svorka handričkou zvyšky a iné nečistoty.