Hengchang prešívanie strojov továreň sa špecializuje na výrobu prešívanie stroje, počítačového reťazca steh multifunkčné prešívanie stroj, prešívanie multi-ihla stroj, dlhé rameno jednotný ihiel prešívanie stroja, matrac stroje.

Naše stroje kombinovať pokročilé technológie Ameriky vlastné vzory na výrobu vzniku nových strojov. Preto naše výrobky sú vysoko konkurencieschopný z hľadiska kvality, spoľahlivosti, účinnosti, nákladovej efektívnosti a jednoduché ovládanie. Náš dopyt kvality dosiahol nás skvelú reputáciu po celom svete.

Máme veľkú zákaznícku základňu, vrátane zákazníkov z Číny, Ameriky, Európy, Blízkeho východu, juhovýchodnej Ázie a iných miestach.

Sme vďační našim zákazníkom za ich podporu a vernosť. Na oplátku, budeme aj naďalej tvrdo pracovať, poskytovať vysoko kvalitné stroje s profesionálne riadenie a servisných služieb pre našich zákazníkov.

Naše odhodlanie je poskytovať vynikajúce služby pre našich zákazníkov

Naším cieľom je poskytovať podporu predaja, podpora služieb a časť podpory

Globálna sieť predajcov:

HengChang pokračuje v práci s vstupy od zákazníkov tak, aby sa naďalej robiť lepší stroj pre budúcnosť. HengChang je zameranie je zlepšenie požiadavky zákazníkov tým, že najlepšie kvalitné stroje vo svete výnimočné služby a komunikácie.

V budúcnosti:

Pokračujúce uspokojenie je naše odhodlanie.

Novinkou je naša stála záruka.